Okna

Synergic Plus

 

System o szerokości 74 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym, sześciokomorowy. System DOMEL-Synergic Plus to nowa generacja profili, które już dzisiaj spełniają wymagania stawiane oknom w przyszłości. Łączą w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższym komfortem mieszkania.Mocna konstrukcja profili o szerokości 74 mm oraz duże komory na wzmocnienia stalowe gwarantują optymalne parametry statyczne i umożliwiają wykonanie okien o dużych gabarytach. Sześciokomorowa budowa zapewnia natomiast wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną.

Oryginalne i harmonijne wzornictwo, w połączeniu z dużym bogactwem rozwiązań systemowych, dają nieograniczone możliwości kreowania okien i podkreślenia przez to własnego stylu. Klasyczne, eleganckie linie w smukłych profilach o wyrazistych konturach wersji niezlicowanej CLASSIC to gwarancja ponadczasowej elegancji.

Dla osób szukających wyjątkowych możliwości kreacji swoich okien powstała natomiast seria ROUND, wyróżniająca się delikatną optyką i łagodnymi zaokrągleniami. Dzięki zaokrąglonym konturom okna posiadają bardzo atrakcyjny wygląd i doskonale wpisują się w charakter nowoczesnych wnętrz.

Różnego typu listwy przyszybowe pozwalają na dodatkową stylizację okna i dopasowanie do charakteru wnętrza. System SYNERGIC Plus jest uniwersalny w swoich zastosowaniach, świetnie sprawdza się zarówno w nowoczesnej architekturze budownictwa jedno- i wielorodzinnego, jak i w przypadku renowacji.

W tym drugim przypadku, gdzie często nie ma możliwości powiększenia otworu okiennego, szczególnie istotną zaletą jest obniżona wysokość ramy i skrzydła, co zwiększa powierzchnię przeszklenia i pozwala wpuścić do pomieszczeń więcej światła.

Charakterystyka systemu:


 

Fusion Plus


System o szerokości 83 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym, sześciokomorowy. Seria profili DOMEL-Fusion Plus bazuje na zestawieniu sprawdzonych i bardzo dobrze przyjętych przez klientów rozwiązań z uszczelnieniem zewnętrznym wraz z sześciokomorową budową ram o szerokości 83 mm.

Przy ich projektowaniu szczególny nacisk położono na stylistykę oraz izolacyjność termiczną profilu. Nowoczesna stylistyka soft-line z delikatnymi skosami i zaokrągleniami nadaje oknom nowoczesny i harmonijny wygląd, a głębokość zabudowy 83 mm gwarantuje optymalne parametry izolacyjności cieplnej i akustycznej.

Wybierając profile serii FUSION Plus nie musicie Państwo iść na kompromis ani pod względem technicznym, ani estetycznym. Perfekcyjny dobór form sprawia, że okna w systemie DOMEL-Fusion są doskonałym elementem w aranżacji wnętrz, które uzyskują oryginalny i nietuzinkowy wygląd.

Podobnie jak w innych systemach zachowana została zasada kompatybilności nowych rozwiązań z już istniejącymi. Daje to możliwość łączenia poszczególnych produktów ze sobą z wykorzystaniem bogatej oferty elementów dodatkowych. Zestawiając ze sobą różnorodne wersje skrzydeł i listew przyszybowych mają Państwo możliwość dowolnej stylizacji okna do realizacji bardzo zróżnicowanych projektów.

Charakterystyka systemu:


Thermoline PLUS

System Thermoline Plus jest nowatorskim rozwiązaniem, przy projektowaniu którego szczególny nacisk położono na stylistykę oraz izolacyjność termiczną profilu. Delikatne zaokrąglenia ramy, skrzydła i listwy przyszybowej dają możliwość tworzenia okien spełniających nie tylko wszystkie wymagania funkcjonalne, ale również zaspokajających najbardziej wyrafinowane gusta. Najwyższej klasy pięciokomorowy profil i szerokość 74 mm pozwala natomiast na uzyskanie znacznie podwyższonych parametrów izolacyjności termicznej.

Dzięki układowi komór wewnątrzprofilowych, trzem uszczelkom oraz użyciu szyb termoizolacyjnych istnieje możliwość znacznego zredukowania strat energii cieplnej. Są to profile z uszczelnieniem środkowym, gdzie dzięki występowaniu trzeciej uszczelki wydzielona została tzw. sucha komora, w której pracują okucia, co wpływa na ich trwałość.

Charakterystyka systemu:


Panoramic Plus

Profile używane do konstrukcji drzwi Panoramic Plus o głębokości zabudowy 170mm sa specjalnie zaprojektowane z myślą o dużysz przeszkleniach - szerokość skrzydła może wynosić nawet 3 metry. Specjane okucia i wózki pozwalają na używanie minimalnej siły do przesuwania dużo gabarytowo skrzydeł, niski próg to także istotny element tego profilu.Współpraca

Stany magazynowe

Dowiedz się więcej »
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]